r. 2009
Bakalárske štúdium:
Chémia životného prostredia; denné štúdium
1. Babíková Ivana; 1986; Žilina
2. Beskidová Lucia; 1985; Košice
3. Genčurová Mária; 1987; Poprad
4. Lobotková Veronika; 1986; Handlová
5. Macek Peter; 1985; Kežmarok
6. Matejová Zuzana; 1986; Topoľčany
7. Vašková Mária; 1987; Šaľa
8. Zaťková Blanka; 1986; Šaľa
9. Zemáneková Zuzana; 1986; Michalovce
10. Žuchovská Michaela; 1987; Bojnice
biológia - chémia; denné štúdium
1. Benkóová Veronika; 1987; Komárno
2. Čelková Martina; 1987; Nové Zámky
3. Dubničková Katarína; 1986; Ilava
4. Istenesová Noémi; 1986; Nové Zámky
5. Jakubíková Monika; 1987; Partizánske
6. Janíková Jana; 1987; Martin
7. Juhásová Anita; 1988; Nové Zámky
8. Kosziba Attila; 1987; Nové Zámky
9. Kozárová Martina; 1986; Nové Zámky
10. Lenčéšová Adriána; 1987; Šaľa
11. Pilná Marika; 1987; Považská Bystrica
12. Pšenáková Lucia; 1987; Komárno
13. Szegényová Monika; 1985; Dunajská Streda
14. Szépeová Mária; 1987; Komárno
15. Tvarožná Lucia; 1986; Ilava
16. Žilčaiová Lucia; 1986; Nové Zámky
dejepis - chémia; denné štúdium
1. Rácek Peter; 1986; Nové Zámky
informatika - chémia; denné štúdium
1. Jurčíková Iveta; 1987; Bánovce nad Bebravou
2. Nagyová Adriana; 1986; Lučenec
matematika - chémia; denné štúdium
1. Bieliková, rod.Rídza Mária; 1988; Nová Baňa
2. Hudec Michal; 1987; Žiar nad Hronom
3. Mihálková Annamária; 1987; Želiezovce
4. Sklenárová Martina; 1986; Šaľa
Magisterské štúdium:
biológia - chémia; denné štúdium
1. Benczová Martina; 1984; Nitra
2. Bialková Martina; 1983; Bardejov
3. Formánková Barbora; 1985; Nové Zámky
4. Gálová Katarína; 1985; Nitra
5. Gálová Nikola; 1984; Rožňava
6. Gálová Zuzana; 1985; Šaľa
7. Hospodáriková Miriama; 1984; Považská Bystrica
8. Hovorková Martina; 1985; Šaľa
9. Jusztin Ladislav; 1984; Šahy
10. Mészáros Patrik; 1985; Nitra
11. Szőcsová Silvia; 1985; Galanta
12. Šantová Veronika; 1985; Rimavská Sobota
13. Šteffeková Jaroslava; 1983; Malacky
14. Šubová Milada; 1984; Nitra
15. Tarbajová Martina; 1985; Levoča
16. Vachulová Andrea; 1984; Myjava
17. Vargová Marianna; 1985; Zlaté Moravce
18. Vargová Tímea; 1984; Šaľa
19. Vargová Zuzana; 1986; Galanta
20. Vrebová Jana; 1984; Zlaté Moravce
etická výchova - chémia; denné štúdium
1. Surová Katarína; 1985; Ilava
chémia - ekológia; denné štúdium
1. Tóthová Katarína; 1985; Šaľa
chémia - geografia; denné štúdium
1. Dujavová Júlia; 1984; Prešov
2. Hýllová Mária; 1986; Žilina
3. Pazderová Martina; 1984; Dolný Kubín
4. Remešová Zuzana; 1984; Dolný Kubín
5. Rottmannová Lenka; 1985; Komárno
chémia - telesná výchova; denné štúdium
1. Majorošová Mária; 1985; Rimavská Sobota
informatika - chémia; denné štúdium
1. Kelemen Zoltán; 1982; Šaľa
matematika - chémia; denné štúdium
1. Klepancová Michaela; 1984; Nitra
2. Sovišová Monika; 1985; Nitra
matematika - chémia; externé štúdium
1. Valent, rod. Deményová Karla; 1979; Levice
pedagogika - chémia; denné štúdium
1. Molnárová Elena; 1978; Nitra
Rigorózne konanie:
UVP Chémia; externé štúdium (PaedDr.)
1. Bogyová Andrea; 1984; Nitra
2. Szántóová, rod. Kondacsová Miriam; 1983; Želiezovce